Графа идва с Джуниър Бенд за концерта в Сливен

Графа идва с Джуниър Бенд за концерта си на крепост „Туида“ в Сливен на 12 септември, съобщават организаторите на музикалната инициатива.

Влади Ампов е избрал талантливи момичета и момчета от Джуниър Бенд да погряват концертите от предстоящата му лятна музикална обиколка в страната, в която е включен и Сливен. Съвсем скоро се очаква и премиерата на видеото към версията на „Ти грееш“ с Джуниър бенд.

„Възпитаниците на маестро Йордан Цветанов от духовия оркестър на СУ
„Емилиян Станев“ във Велико Търново са сред любимците на публиката не само в родния си град. Без съмнение ще пленят с тази енергия и всички гледащи изпълненията им, както това се случи и с Графа. Той и цялата му музикална армия, заедно с бенда на любимия изпълнител, в момента репетират усилено и всички са нетърпеливи за предстоящите си срещи с публиката в Летните театри, съответно в Стара Загора на 31 август и Сандански на 11 септември, както и сред вдъхновяващата атмосфера на крепост “Туида“ в Сливен на 12 септември“, коментират от екипа на музикалната звезда.

Билети все още са налични в мрежата на Ивентим и на билетните каси на
крепост „Туида“ и зала „Зора“ в Сливен.

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете своя коментар!
Моля, въведете вашето име тук