Ето кои са кандидатите да станат депутати от Сливен в следващия парламент/всички листи/

Представяме ви всички кандидатски листи за 21 МИР – Сливен на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври. Те са подредени по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтегления по-рано днес жребий в Централната избирателна комисия.

1. ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1.ХАТИДЖЕ МЕХМЕДОВА ГЕОРГИЕВА
2.ВЛАДИМИР НИКОЛОВ МАРТИНОВ
3.АЖДА РАМАДАНОВА РАМАДАНОВА
4.БАДЪР ИСМАИЛОВ ХАСАНОВ
5.МИТЬО СТОЯНОВ МИТЕВ
6.ВАЛЕНТИН КРЪСТЕВ ГЕОРГИЕВ
7.ВЕЛКО ВЕЛИЧКОВ СЛАВОВ
8.ПЛАМЕН РАШКОВ МАРИНОВ
9.МУСТАФА ЮСЕИНОВ МУСТАФОВ

2. ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“ (БСДД)

1. АРЛИН ГРИГОРОВ АНТОНОВ
2. СВЕТЛА МИХАЙЛОВА МИЛУШЕВА

3. ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“

1.АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ АТАНАСОВ
2.ДАРИН ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ
3.ХРИСТО ХРИСТОВ КОЕВСКИ

4. ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

Партията не регистрира листа в Сливен.

5. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1.ГЕОРГИ ПЕТРОВ ДРАКАЛИЕВ
2.СПАС СТОЙЧЕВ СПАСОВ
3.ЗЛАТИНА ДИМИТРОВА СТЕФАНОВА
4.СТЕФАН ВЕЛИЧКОВ ГЪРДЕВ

6. КП КОАЛИЦИЯ „СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ“

1.ДИМИТЪР ИВАНОВ ДИМИТРОВ
2.ВЪРБАН СТАНЕВ МАРИНОВ
3.РУМЕН ВЕЛИЧКОВ МИЛАНОВ
4.МАЯ ЯКОВА МИЛАНОВА

7. ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.САВА ЛЮБОМИРОВ МАРИНОВ
2.ЕВГЕНИЙ ВЪЛЕВ ТЕНЕВ

8. ПП „НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“

1.ДОБРОСЛАВ ИВАНОВ ИВАНОВ
2.ДИМИТРИНКА ПЕТКОВА ПЕТКОВА
3.ИВАН СТОИЛОВ ГЬОШАРКОВ
4.СТАНИСЛАВ СТОЯНОВ СТАМОВ
5.МИХАИЛ КОСТАДИНОВ ВЛАХОВ
6.ПЛАМЕН ТОДОРОВ ПЕТРОВ
7.ТИХОМИР ТОНЧЕВ ГЕОРГИЕВ
7.ЖИВКО НЯГОЛОВ ТОДОРОВ
9.КОСТАДИН ИВАНОВ СЛАВОВ
10. ПЕТЪР ХРИСТОВ ПЕТРОВ

9. КП „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА“

1.ТАТЯНА СЛАВОВА СУЛТАНОВА СИВЕВА
2.ВЕСЕЛИН ПЕТРОВ ВЪЛЧЕВ
3.МИРЧО РАДОСТИНОВ СТОЯНОВ
4.ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ БУРНЕВ
5.АТАНАС ГОСПОДИНОВ ДЕЛИВИЧЕВ,
6.ДИНЬО КИРИЛОВ ДОБРЕВ
7.МАРИЯ ЖЕЛЕВА НЕНЧЕВА
8.МАРТИН ЗЛАТКОВ МАРИНОВ
9.ЕЛЕНА ДИМЧЕВА СТОЯНОВА
10.ЗАХАРИ ВИЧЕВ ЗАХАРИЕВ
11.ДЕЯН МИНКОВ ВЪЛЕВ

10. ПП „МИР“

1.МАРТИН ИВАНОВ БЛАГОЕВ
2.СТЕФАН ИВАНОВ ЛОВЧАЛИЕВ
3.ВАНЯ МЛАДЕНОВА РОБЕТО
4.ЦВЕТАН ИВАНОВ ХРИСТАНОВ
5.ИВАН ТАШЕВ КОСТОВ
6.ДРАГОМИР ДИМИТРОВ ДЕЧЕВ

11. ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

1.МИХАИЛ ВАСИЛЕВ ВЪЛЧЕВ
2.ГРИГОРЯН ЕНЧОВ ГРИГОРОВ
3.ДИМАН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
4.ПЕТЪР МИХАЙЛОВ ВЪЛЧЕВ

12. ПП „БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА“

1.ВАСИЛЕНА ДИМИТРОВА КУБАДИНСКА
2.АТАНАС КОЛЕВ АТАНАСОВ

13. ПП „КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ“

1.ДИЯН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ

14. ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1.КЛИМЕНТ ПЛАМЕНОВ ШОПОВ
2.ДИНКО НАЧЕВ ГАНЧЕВ
3.НЕДЕЛЧО АНДОНОВ ВЕЛИКОВ
4.ДИМИТЪР ЛАЛЕВ КОВАЧЕВ
5.ДЕЯН АНГЕЛОВ ИВАНОВ
6.ПЕТКО ИВАНОВ КАРАБОИКОВ
7.ГЕОРГИ ДИМИТРОВ МИЛЕВ
8.ДИМИТЪР ИВАНОВ ДИМИТРОВ
9.БОЯН СВЕТОСЛАВОВ СТОЯНОВ
10.ИВЕЛИНА ФИЛЧЕВА ТАКЕВА – БЕБЕРОВА

15. КП „БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД“

1.СТЕФАН АНГЕЛОВ СИМЕОНОВ
2.ЛЮБОМИР ВЛАДИМИРОВ КЮЧУКОВ
3.ДАНИЕЛА ИВАНЧЕВА ВАСИЛЕВА
4.МИРОСЛАВА ПЕТКОВА МИТЕВА
5.ГЕОРГИ СТАНЧЕВ АТАНАСОВ
6.ДИМИТРИНА ИВАНОВА РУСЧЕВА
7.ЕМИЛИЯ ДИМИТРОВА ПЕТКОВА
8.ЦВЕТАН АНДОНОВ ЦАНЕВ
9.ПОЛИНА ВАЛТЕРОВА ТОДОРОВА
10.НАДЕЖДА ИЛИЕВА ИВАНОВА
11.ГЮЛДЖАН ЮСЕИНОВА МЮМЮНОВА
12.НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ МАНЧЕВ

16. ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1.АНЕЛИЯ ХРИСТОВА ХРИСТОВА- КИРИЛОВА
2.ИВАЙЛО МИХАЙЛОВ ИВАНОВ
3.ГЕОРГИ ХРИСТОВ БОНЕВ
4.ПОЛИНА ТАШКОВА КРУМОВА
5.МАНОЛ ВИКТОРОВ ДИМИТРОВ
6.ЗАХАРИ СТАВРЕВ ТАСКОВ

17. ПП „ИЗПРАВИ СЕ, БЪЛГАРИЯ“

1.СТЕФАН ПАСКОВ СТЕФАНОВ
2.ВЕЛИКО ИВАНОВ ВЕЛИКОВ
3.ПАВЛИН ПЕТРОВ ПАВЛОВ
4.НИКОЛАЙ ПАВЛОВ БАКЪРДЖИЕВ
5.КЪНЧО ПЕТРОВ ИЛИЕВ
6.ТАНЯ ГАНЕВА ГАНЕВА
7.НИКОЛА АТАНАСОВ АНДОНОВ
8.ТЕОДОРА КОСТАДИНОВА ВАСИЛЕВА
9.КРАСИМИРА КРЪСТЕВА УЗОВА-СЕМКОВА
10.ИВАН ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ
11.ВЛАДИМИР СТОЯНОВ ГЕНОВ
12.СТЕФАН ДИНКОВ СТЕФАНОв

18. ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“

1.НИКОЛАЙ БОЖИДАРОВ ЗАХАРИЕВ
2.ЗЛАТИН МИХАЙЛОВ ТЕРЗИЕВ

19. ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1.ЗЛАТОМИРА ДИМИТРОВА КАРАГЕОРГИЕВА-МОСТРОВА
2.ТАНЯ ПЛАМЕНОВА ТИМЕВА
3.ГЕОРГИ ТОДОРОВ ТОДОРОВ
4.ПЛАМЕН НИКОЛАЕВ МИХАЙЛОВ
5.АЛЕКСАНДЪР КОСТАДИНОВ ИЛИЕВ
6.ПЕТЯ БОЖИДАРОВА ДИМИТРОВА
7.ЮЛИЯ ГЕОРГИЕВА ЧОРТЛЕНЕВА

20. ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

ДИЛЯНА ДИМЧЕВА ДИМИТРОВА
МИЛЕН КОСТОВ КОСТОВ
ИВАН ГЕОРГИЕВ КОЛЕВ
ТОДОР СТАНИМИРОВ СОТИРОВ

22. ПП „ПРАВОТО“

1.ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕМОВ
2.ДИМИТЪР ЛЮБЧОВ ГЕРОВ

23. ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА

1.ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ АЛЕКСАНДРОВ
2.САНО СИМЕОНОВ ХРИСТОВ
3.ДЖОРО СИМЕОНОВ ДЕМИРЕВ
4.ЮЛИЯН ХРИСТОВ ЮНАКОВ

24. КП „ГЕРБ – СДС“

1.ДЕСИСЛАВА ЖЕКОВА ТАНЕВА
2.МАРИЯ ЩЕРЕВА БЕЛОВА
3.ГЕНЧО ЯНЕВ ДИМИТРОВ
4.ЕВГЕНИЙ БАЛЕВ ГЕРГАНОВ
5.ЧАВДАР БОРИСОВ БОЖУРСКИ
6.ИБРЯМ АЛИЕВ МУСТАФОВ
7.ХРИСТО БОРИСОВ БОРИСОВ
8.АНТОН ГАНЧЕВ ДРАГАНОВ
9.ИВАЙЛО ИВАНОВ ЕНЕВ
10.ГЕОРГИ СТОЯНОВ ДАСКАЛОВ
11.ГАЛЯ АГОП ХАЧАДУРЯН
12.ТОДОР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

25. КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1.НИКОЛАЙ ЯНКОВ СИДЖИМОВ
2.ПЕПА ЦВЕТАНОВА ГЕНЧЕВА
3.РОСЕН ДИМИТРОВ ПЕТКОВ
4.РУСЛАН ЙОРДАНОВ КЪНЕВ
5.НИКОЛАЙ КРЪСТЕВ НИКОЛОВ
6.ТОДОР ГЕОРГИЕВ ЯНУШЕВ
7.МАЯ ВАЛЕНТИНОВА КОЙЧЕВА
8.ПЕНЬО МИХАЛЕВ ГЕОРГИЕВ…
9.АЛЕКСАНДЪР ЮЛЧЕВ СТАНЧЕВ
10. КРЕМЕНА РУМЕНОВА ПЕТРОВА

26. „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА“

1.ИВАН КОСТАДИНОВ СТАНКОВ
2.МАНОЛ РУСЕВ РУСЕВ
3.ГАНЧО СТАНЕВ ДЕЛЕВ
4.ГАЛИН ИВАНОВ ХАСЪРДЖИЕВ
5.ГАБРИЕЛА МАНОЛОВА РУСЕВА
6.АСКО ИЛИАНОВ РАДОЕВ
7.ИЛИАН РАДОЕВ ЩЕРЯНОВ
8.АТАНАС ИВАЙЛОВ АТАНАСОВ

27. ПП „АТАКА“

1.ВЕСЕЛИН ИВАНОВ ГЕОРГИЕВ
2.СТОЯН СТАМОВ ПЕНЕВ
3.ХРИСТО НИКОЛОВ МАВРУДИЕВ
4.ИВАН ПЕТКОВ ИВАНОВ
5.СТЕЛА БОЯНОВА ВЪТЕВА
6.РАЛИЦА ДИМИТРОВА СТАНЕВА
7.ЦВЕТЕЛИНА РУСЕВА ИВАНОВА

28. КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“

1.ДЕЯН ЦАНКОВ ДЕЧЕВ
2.КОЛЬО ЙОРДАНОВ МИЛЕВ
3.СВЕТЛАНА ВЪЛКОВА ДИНЕВА
4.ДИМИТЪР ДИМОВ ОРМАНОВ
5.СТЕФАН ЩИЛЯНОВ ЩИЛЯНОВ
6.ЙОРДАН ПЕТРОВ КРЪЛЕВ
7.ИВАН СТЕФАНОВ ПЕТРОВ
8.САРКИС ГАРО ШАКЛИЯН
9.ВАСИЛ ИВАНОВ НИКОЛОВ
10.РОСИЦА СТОЯНОВА МАРИНОВА
11.РУМЕН ИВАНОВ БОЗУКОВ
12.МАРТИНА РАЙКОВА ВАСИЛЕВА

29. ПП „РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

1.РОДИН ОЛЕГОВ СТАНЕВ
2.РУМЯНА ГЕОРГИЕВА СТАНЕВА
3.ИВОН ЖЕКОВА МИНЧЕВА
4.ВАСИЛ ЙОРДАНОВ АНГЕЛОВ
5.СЪБИ СТОЯНОВ СЪБЕВ
6.МИТКО АЛЕКСИЕВ МИТЕВ
7.ТОДОР ГОСПОДИНОВ ТОДОРОВ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете своя коментар!
Моля, въведете вашето име тук