Ето кои са кандидатите за депутати от 21-МИР Сливен

525

1. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Христо Иванов Димитров

2. Спас Стойчев Спасов

3. Даниела Донева Тенева

4. Камелия Емилова Караманова

5. Деян Денев Денев

6. Яна Атанасова Арангелова

7. Димитър Петков Димитров

 

2. КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Станимир Георгиев Янакиев

2. Диян Тодоров Георгиев

3. Димо Иванов Ангелов

4. Георги Евгени Янакиев

5. Александър Евгениев Чалканов

6. Михаил Атанасов Атанасов

7. Ангел Стефанов Митов

8. Виктория Димитрова Кирова

 

3. ПП БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Марина Орфей Молчева

2. Начко Обретенов Плочев

3. Иванка Георгиева Станчева

4. Илия Любенов Юсев

 

4. КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Атанас Зафиров Зафиров

2. Деян Цанков Дечев

3. Събина Василева Петканска – Вълева

4. Цветан Георгиев Харизанов

5. Ваня Дечкова Колева

6. Васил Стоянов Стоянов

7. Стефка Николаева Шевкенова-Пашова

8. Антония Ангелова Шейредова

9. Янко Георгиев Янков

10. Евгени Атанасов Митев

11. Николай Добрев Недев

12. Атанас Янчев Атанасов

 

5. ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Искра Михайлова Михайлова

2. Константина Венциславова Спасова

3. Петко Иванов Карабоиков

4. Ива Серьожева Ангелкова

5. Каролина Северинова Емилова

6. Стоил Михайлов Минев

 

6. ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Георги Станчев Атанасов

2. Мирослава Петкова Митева – Тенева

3. Васил Георгиев Рещов

4. Пламен Николов Славов

5. Ирина Тонева Досева

6. Галин Георгиев Гидиков

 

7. ПП „АТАКА“

1. Стоян Стаматов Пенев

2. Димитър Любозаров Въндев

3. Иванка Колева Шойлекова

4. Ивка Милева Козарева

5. Минка Чернева Жабова

 

8. ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Ивелина Колева Георгиева

2. Михаил Василев Вълчев

3. Димитър Емилов Методиев

4. Антон Петков Димитров

 

9. ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Хатидже Мехмедова Георгиева

2. Мустафа Юсеинов Мустафов

3. Владимир Николов Мартинов

4. Митьо Стоянов Митев

5. Вайде Нуфел Мехмедова

6. Таня Стефкова Петрова

7. Юзджан Федалов Черкезов

8. Шенур Алиева Дурали

9. Валентин Кръстев Георгиев

10. Пламен Рашков Маринов

 

10. ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Антоанета Димова Кумбиева

2. Величка Тодорова Попова

 

11. КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Димитър Петров Сяров

2. Кремена Руменова Петрова

3. Таня Желева Еленска

4. Росен Димитров Петков

5. Емил Ангелов Димитров

6. Мая Димитрова Миланова

7. Георги Петров Мавродиев

8. Станимир Желязков Койчев

9. Пепа Миткова Митева

10. Борил Руменов Димитров

 

12. ПП „Възраждане на Отечеството“

1. Митко Михнев Манев

2. Юрий Христов Янков

3. Стефана Иванова Неделчева

4. Евтим Иванов Евтимов

5. Съби Стоянов Събев

6. Еньо Димитров Енев

7. Йордан Димитров Краев

 

13. КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1. Веселин Иванов Георгиев

2. Юри Иванов Михалев

3. Николай Павлов Бакърджиев

4. Петя Борисова Борисова

5. Тони Димов Господинов

6. Мая Стоянова Петрова

7. Силвия Добрева Тихина

8. Николай Асенов Арабов

9. Ирена Георгиева Петрова

10. Христо Николов Мавродиев

11. Пенка Тодорова Калинова

12. Димитър Атанасов Пенчев

 

14. ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Веселин Иванов Пашов

2. Ганка Иванова Кръстева-Василева

3. Елена Стефанова Попова

4. Деян Юриев Митев

5. Мартина Красимирова Караджова

6. Галя Михайлова Сотирова

7. Яница Делянова Димитрова

8. Стоил Станков Георгиев

9. Дарина Динкова Иванова

10. Милен Илчев Минев

 

15. ПП „НАЦИЯ“

1. Симеон Стойчев Симеонов

 

16. ПП „МИР“

1. Мартин Иванов Благоев

2. Стефан Иванов Ловчалиев

3. Ваня Младенова Робето

4. Цветан Иванов Христанов

5. Георги Николаев Кочев

6. Иван Ташев Костов

7. Драгомир Димитров Дечев

 

17. КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“

1. Петко Радоев Коруев

2. Ваня Васкова Тодорова

 

18. КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Даниел Петров Петров

2. Стефан Пасков Стефанов

3. Антоний Николаев Андонов

4. Таня Колева Динева

5. Владимир Минков Стефанов

6. Кънчо Петров Илиев

7. Николай Стоянов Стоянов

8. Иван Бянков Димов

9. Данчо Стойков Данев

10. Александър Димитров Беленски

11. Никола Кънев Николов

12. Христо Илиев Илиев

 

19. ПП „Глас Народен“

1. Диляна Димчева Димова

2. Милен Стефанов Енчев

3. Костантин Миленов Костов

 

20. ПП „Движение на непартийните кандидати“

1. Златин Михайлов Терзиев

 

21. ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Пенчо Недев Иванов

2. Кристияна Петкова Приставова

3. Данчо Киров Михайлов

4. Николай Грозданов Колев

5. Владимира Костова Тенева

6. Таня Павлинова Камбурова

7. Мехмед Реджебов Мехмедов

8. Иван Атанасов Георгиев

9. Стефка Атанасова Генчева

10. Станимир Минчев Драганов

11. Красимир Панайотов Митев

12. Борислав Тончев Кисьов

 

22. ПП „ПРАВОТО“

1. Кирил Димитров Петров

2. Живко Желев Бъчваров

 

23. ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1. Добромира Атанасова Михова

2. Михаил Войнов Цветанов

 

24. КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Дора Стоянова Христова

2. Петър Христов Петров

3.Пламена Кирилова Еремиева

4. Димитър Желев Иванов

5. Иван Дойчев Дойчев

6. Ивайло Веселинов Василев

7. Недко Петков Жечев

8. Доброслав Иванов Иванов

9. Атанаска Георгиева Мерджанова

10. Веселин Йорданов Кунчев

11. Деница Любомирова Адамова

12. Иван Георгиев Христов

 

25. ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Тихомир Господинов Господинов

2. Полина Валтерова Тодорова

 

26. ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Донка Иванова Иванова

2. Светослав Сашов Савелев

 

27. ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Светла Михайлова Милушева

2. Мария Михайлова Георгиева

3. Ваня Петрова Долушанова

4. Валя Кръстева Новакова

5. Диян Енчев Христов

 

28. Коалиция „ГЕРБ – СДС“

1. Десислава Жекова Танева

2. Мария Щерева Белова

3. Галя Енева Захариева

4. Пламен Крумов Стоянов

5. Наталия Станимирова Канева

6. Георги Стоянов Даскалов

7. Деян Атанасов Митев

8. Славян Христов Тъмнев

9. Милена Петкова Гочева

10. Димитър Тодоров Великов

11. Борис Георгиев Шейтанов

12. Даниела Начкова Василева

 

29. ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Владимир Стоянов Русев

2. Иван Руменов Клисурски

3. Пламен Петков Пенчев

4. Мариела Красимирова Георгиева

5. Даниела Иванчева Василева

6. Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

 

30. ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Пламен Александров Ангелов

2. Биляна Стефанова Илиева

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете своя коментар!
Моля, въведете вашето име тук