Кои са кандидатите да станат депутати от 21 МИР Сливен

Регистрациите за участие в изборите на 14 ноември приключиха, а вчера в ЦИК бяха изтеглени и номерата, с които партиите и коалициите ще бъдат представени в бюлетината. Публикуваме листите с кандидатите за народни представители, регистрирани в РИК Сливен като номерата им не са последователните, защото партиите, които имат собствени кандидат-президентски двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати за държавен глава са регистрирани след 23 номер.

  1. „Русофили за възраждане на отечеството“

1 Юрий Христов Янков
2 Красимир Иванов Александров
3 Румяна Георгиева Станева
4 Еньо Димитров Енев
5 Димитър Славов Димитров
6 Николай Иванов Дончев
7 Съби Стоянов Събев
8 Иванка Колева Шойлекова
9 Евтим Иванов Евтимов
10 Мариана Антонова Иванова
11 Иван Георгиев Атанасов
12 Васил Йорданов Ангелов

  1. Патриотичен фронт

1 Доброслав Иванов Иванов
2 Росица Колева Колева
3 Тодор Кръстев Стоянов
4 Иван Дойчев Дойчев
5 Живко Няголов Тодоров
6 Костадин Иванов Славов
7 Пенка Славчева Стоянова
8 Станислав Стоянов Стамов
9 Валя Христова Вичева
10 Валентин Гочев Велев
11 Тихомир Тончев Георгиев
12 Петър Христов Петров

  1. ПП „Възраждане“

1 Искра Михайлова Михайлова
2 Константина Венциславова Спасова
3 Неделчо Андонов Великов
4 Петко Иванов Карабойков
5 Деян Ангелов Иванов
6 Евгения Николаева Колева
7 Динко Начев Ганчев

7. Национално обединение на десницата

1 Кристиана Петкова Приставова
2 Владимира Костова Тенева
3 Ивана Георгиева Иванова
4 Ваня Енчева Данчева

8. „Български съюз за директна демокрация“

1 Светла Михайлова Милушева

  1. ПП „Българска социалдемокрация – Евролевица“

1 Веселин Иванов Георгиев
2 Петя Борисова Борисова
3 Тони Димов Господинов
4 Щилиян Йорданов Кабранов
5 Силвия Христова Михайлова
6 Христо Николов Мавродиев
7 Кристина Атанасова Колесник

  1. „Атака“

1 Стоян Стаматов Пенев
2 Димитър Любозаров Въндев
3 Ивка Милева Козарева
4 Минка Чернева Жабова
5 Здравко Христов Господинов
6 Диньо Кръстев Буров

  1. Партия „Общество за Нова България“

1 Камелия Генева Димитрова
2 Пламен Иванов Петров
3 Михаела Николаева Петрова

  1. „Глас народен“

1 Атанас Деянов Добрев
2 Милен Стефанов Енчев
3 Костантин Миленов Костов

  1. ДПС

1 Танер Mехмед Aли
2 Мустафа Юсеинов Мустафов
3 Владимир Николов Мартинов
4 Митьо Стоянов Митев
5 Ажда Рамаданова Рамаданова
6 Пламен Рашков Маринов
7 Юзджан Федалов Черкезов
8 Таня Стефкова Петрова
9 Велко Величков Славов

  1. ПП „Правото“

1 Георги Николов Гемов

  1. ВМРО

1 Михаил Иванов Петров
2 Спас Стойчев Спасов
3 Георги Тодоров Георгиев

  1. ПП „Българско национално обединение“

1 Стоян Иванов Тодоров
2 Станислава Величкова Николова
3 Румяна Маркова Георгиева
4 Живко Желев Бъчваров

  1. ПП „Воля“

1 Недко Петков Жечев
2 Анжелина Тенчева Димитрова
3 Наталия Велева Тодорова
4 Иван Георгиев Христов
5 Даниела Колева Овчарова
6 Севим Сабриева Азизова

  1. „Има такъв народ“

1 Ивайло Ванев Вълчев
2 Иван Руменов Клисурски
3 Диньо Кирилов Добрев
4 Мариела Красимирова Георгиева
5 Славчо Колев Йовчев
6 Минчо Георгиев Егов

  1. „Продължаваме промяната“

1 Татяна Славова Султанова-Сивева
2 Георги Йорданов Гвоздейков
3 Христо Юриев Янков
4 Петър Георгиев Бурнев
5 Даниел Кондев Кондев
6 Жеко Георгиев Дандаринов

  1. ПП „Мир“

1 Мартин Иванов Благоев
2 Стефан Иванов Ловчалиев
3 Ваня Младенова Робето
4 Цветан Иванов Христанов
5 Иван Ташев Костов
6 Драгомир Димитров Дечев

  1. ПП „Благоденствие, обединение, градивност“

1 Ивайло Андреев Андреев
2 Васил Дянков Василев

  1. БНС-Нова демокрация

1 Мирослав Борисов Паскалев
2 Ивайло Михайлов Иванов
3 Константин Маринов Малчев
4 Борис Филипов Иванов
5 Полина Ташкова Крумова
6 Христо Димитров Дашев

  1. ПП „Пряка демокрация“

1 Красимир Манолов Стоянов

  1. „Демократична България“

1 Димитър Петров Сяров
2 Кремена Руменова Петрова
3 Таня Желева Еленска
4 Росен Димитров Петков
5 Емил Ангелов Димитров
6 Андрей Младенов Дамянов
7 Стефан Пейчев Пеев
8 Мая Димитрова Миланова
9 Георги Петров Мавродиев
10 Станимир Желязков Койчев
11 Борил Руменов Димитров
12 Стефан Олегов Радев

  1. Изправи се, БГ! Ние идваме!

1 Стефан Пасков Стефанов
2 Ваня Тодорова Проданова-Стефанова
3 Николай Стоянов Стоянов
4 Таня Колева Динева
5 Кънчо Петров Илиев
6 Таня Ганева Ганева
7 Илко Петров Тодоров
8 Александър Димитров Беленски
9 Иван Бянков Димов
10 Радостинка Вълчева Големецова
11 Маргарита Иванова Атанасова
12 Стоянка Красимирова Недялкова

  1. ГЕРБ-СДС

1 Десислава Жекова Танева
2 Мария Щерева Белова
3 Борис Георгиев Шейтанов
4 Генчо Янев Димитров
5 Чавдар Борисов Божурски
6 Цвета Кънчева Станева
7 Евгений Балев Герганов
8 Велмира Веселинова Вълева
9 Деян Атанасов Митев
10 Ивайло Иванов Енев
11 Георги Стоянов Даскалов
12 Милена Петкова Гочева

  1. БСП за България

Атанас Зафиров Зафиров
Събина Василева Петканска-Вълева
Димитър Владимиров Бънов
Радослав Йорданов Кутийски
Румен Иванов Зозуков
Ваня Дечкова Колева
Сиво Петров Сивов
Красимир Тодоров Сивов
Юлиян Стефанов Иванов
Янко Георгиев Янков
Стамо Йовчев Стамов
Митю Стоев Митев

  1. ПП „Българска прогресивна линия“

1 Десислава Димитрова Тенева
2 Александра Красимирова Сълева

  1. Партия на зелените

1 Тихомир Господинов Господинов
2 Полина Валтерова Тодорова

  1. ПП „Бригада

1 Милийо Драганов Милев
2 Лиляна Иванова Хаджиева

 

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете своя коментар!
Моля, въведете вашето име тук