Трима възпитаници на ОУ „Д-р Иван Селимински“ с медали от математически турнир

Трима възпитаници на ОУ „Д-р Иван Селимински“ Сливен бяха сред наградените днес ученици, заели призови места в XXVIII Коледно математическо състезание. Надпреварата се проведе на 15 декември, а за да премерят знанията си по математика се явиха ученици от 1 до 12 клас от почти всички сливенски училища. На официална церемония в Регионалния инспекторат по образованието в Сливен днес победителите получиха своите грамоти и медали.

Сред първокласниците на първо и второ място са Иван Добромиров Иванов и Александър Георгиев Иванов и двамата от ОУ „ Д-р Иван Селимински“ Сливен. Третият отличен възпитаник на школото е Стефан Виденов Видев, който заема третото място при петокласниците.

Организатори на инициативата са РУО Сливен и Съюз на българските математици – клон Сливен.

Списък на наградените ученици от 1 до 12 клас

1. клас:
1. Иван Добромиров Иванов ОУ „Д-р. Иван Селимински“ 1-во място
2. Александър Георгиев Иванов ОУ „ Д-р Иван Селимински“ 2-ро място
3. Стивън Николаев Тодоров СУ „ К. Константинов“ 3-то място
4. Георги Иванов Стоянов СУ „ П. К. Яворов“ – грамота за отлично представяне
2. клас:
1. Никол Стайкова Димитрова ОУ „Хр. Ботев“ – 1-во място
2. Никол Валентинова Вангелова НУ „В. Левски“ – 2-ро място
3. Анастас Христов Калцов НУ „В. Левски“ – 3-то място
4. Белослава Иванова Гайдарова ОУ „Ел. Багряна“ – грамота за отлично представяне
3. клас:
1. Петър Христов Халачев НУ „В. Левски“ – 1-во място
2. Симона Павлова Павлова НУ „В. Левски“ – 2-ро място
3. Йоана Драгомирова Димитрова НУ „ В. Левски“ – 3-то място
4. клас:
1. Александър Евгениев Кунчев НУ „В. Левски“ – 1-во място
2. Хакан Осман Калленжи НУ „В. Левски“ – 2-ро място
3. Стефания Стефанова Андонова – 3-то място
5. клас:
1. Раян Деянов Камаринчев ППМГ „Д. Чинтулов“ – 1-во място
2. Георги Николаев Райчев ППМГ „Д. Чинтулов – 2-ро място
3. Стефан Виденов Видев ОУ „Иван Селимински“ – 3-то място
6. клас:
1. Андон Димитров Такев ППМГ „Д. Чинтулов“ – 1-во място
2. Денислав Калоянов Стоянов СУ „Хр. Ботев“ Н. Загора – 2-ро място
3. Преслава Добринова Добрева ППМГ „Д. Чинтулов“ – 3-то място
7. клас:
1. Християна Петкова Василева ОУ „Ел. Багряна“ – 1-во място
2. Мария Йорданова Колева СУ „К. Константинов“ – 2-ро място
3. Мария Димитрова Димитрова СУ „Г. А. Каравелов“ Шивачево – 3-то място
8. клас:
1. Мария Атанасова Къчева ППМГ „Д. Чинтулов“ – 1-во място
2. Петър Росенов Петров ППМГ „ Д. Чинтулов“ – 2-ро място
3. Патрик Йорданов Каменов ППМГ „Д. Чинтулов“ – грамота за отлично представяне
9. клас:
1. Никола Йорданов Колев ПГПЗЕ „З. Стоянов“ – 1-во място
2. Томислав Иванов Пенков ППМГ „Д. Чинтулов“ – грамота за отлично представяне
10. клас:
1. Габриел Маринов Стойков ППМГ „Д. Чинтулов“ – грамота за отлично представяне
12. клас:
1. Божидар Панайотов Андонов ППМГ „Д. Чинтулов“ – 1-во място
2. Тодор Веселинов Панайотов ППМГ „Д. Чинтулов“ – 2-ро място
3. Иван Тодоров Стайков ППМГ „Д. Чинтулов“ – 3-то място

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Моля, въведете своя коментар!
Моля, въведете вашето име тук

10 + 15 =