Реконструкция на пътната инфраструктура в кв. „Изток“ предвиждат от Община Нова Загора. За това съобщи Галя Захариева-кмет на Общината.
„На среща със собствениците на бизнеси и работещите в кв. „Изток“/бившето ДЗС/ обсъдихме реконструкцията на пътната инфраструктура, която е силно амортизирана.
Още преди месец с тях начертахме стъпките за нейното възстановяване и изграждане. Инфраструктурата в зоната не е обновявана никога, с изключение на една подмяна на канализацията“, посочи още тя.

„Възложила съм на експертите в кратки срокове да приключат проектите по ремонта, които ще обсъдим с бизнеса в кв. „Изток““, като ще направим всичко възможно реконструкцията да е съобразена с работния процес на фирмите“, допълва Захариева.